Atskats uz STĀSTU LAIKU bibliotēkā 2012.gadā

2012.gadā Gāliņciema bibliotēkā turpinājās UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Latvijas bibliotēku tīkla "Stāstu bibliotēkas" stāstīšanas tradīcijas veicināšanas aktivitātes. Stāstnieki pulcējās kopā, lai stāstītu savus stāstus par tēmām:
 "Puiku nedarbi, meiteņu darbi un otrādi", "Gāliņciema receptes"
"Lelles stāsts",
"Gāliņciemnieks Eiropas Savienībā",
"Saulgrieži Gāliņciemā",
 "Gāliņciemā dzīve kā dzejā",  
"Gāliņciema bibliotēkas vēstures stāsts", "Gāliņciemā gadu mija"
No 28.-30. septembrim Pilsrundālē norisinājās pirmais Zemgales stāstnieku festivāls Latvijā “Gāž podus Rundālē”, kuru organizēja UNESCO LNK, Rundāles novada dome un Pilsrundāles bibliotēka. Pasākumā piedalījās arī Gāliņciema bibliotēkas vadītāja un dalījās savos stāstos par bibliotēku, stāstniekiem un to, kā notiek stāstu stāstīšana bibliotēkā. 
UNESCO Latvijas Nacionālās komisija (LNK) Latvijas bibliotēku tīklu „Stāstu bibliotēkas” izveidoja 2010.gadā, kurā iesaistījās arī Gāliņciema bibliotēka. 2012.gadā stāstu stāstīšanas pasākumi bibliotēkā kopā pulcējuši pavisam 138 interesentus, bet vislielākais paldies Apsei Valijai, Beltei Intai, Ceplei Ainai, Janševskai Inārai, Pētersonei Dzidrai, Treimanei Veltai, Vilgutei Veltai, Zīvertei Larisai un Zolei Velgai par neizsīkstošu enerģiju un atbalstu visos stāstu stāstīšanas pasākumos. 
Arī 2013.gadā stāstīšanas tradīcijas turpināsies un jau 24.janvārī plkst.15:00 Gāliņciema bibliotēkā gaidīti esošie un topošie stāstnieki, arī klausītāji, lai stāstītu un klausītos stāstus par tēmu "Gāliņciema stāstnieku rokdarbu stāsti".

Video no pasākuma  "Gāliņciema bibliotēkas vēstures stāsts". 

Komentāri

Populāras ziņas