Par to, kas katram padodas vislabāk

24.janvārī Gāliņciema bibliotēkā notika pasākums 
Veltas Vilgutes rokdarbi
 Stāstu laiks bibliotēkā.  
Tēma "Gāliņciema stāstnieku rokdarbu stāsti" pulcināja bibliotēkā ne tikai izšuvumu, tamborējumu un adījumu mīļotājus, bet arī dažādu citu, sirdij tuvu nodarbju cienītājus. Pasākuma laikā notika Intas Beltes radošo darbu izstādes "Viss pašas rokām darināts..." atklāšana. Izstāde vēl līdz 15.februārim priecēs ikvienu bibliotēkas apmeklētāju.
Spilvens - tīģerēns, autore Aina Ceple
Stāstniekus priecēja arī Henriha Štrausa pinumi, interesentiem bija iespēja uzzināt kā notiek gan pats pīšanas process, gan sagatave tam. Lielu interesi izraisīja Arnolda Tropiņa stāsts par vīna pagatavošanu (skatīt video). Vīna meistars ne tikai stāstīja laba vīna receptes, bet arī deva nogaršot ābolu, vīnogu un rabarberu vīnus. Vislielāko atzinību izpelnījās rabarberu vīns.
Velta Vilgute, kura ir liela rokdarbniece, izrādīja gan savus adījumus, gan pērļošanas darbus, bet Valija Apse visus pārsteidza ar smalkiem mežģīņu rakstiem. Stāstnieces Velga Zole un Aina Ceple klātesošos cienāja ar pašu ceptiem kārumiem, jo viņām viena no mīļākajām nodarbēm ir ēst gatavošana. Ainai Ceplei uz pasākumu līdz bija "atceļojis" arī spilvens - tīģerēns, kuru viņa darinājusi mazbērnam. 
Foto no pasākuma šeit>>>Komentāri

Populāras ziņas