Ilustrētā Junioriem un citi žurnāli bērniem

Žurnālu izdevniecība Dienas Žurnāli pirmā Latvijā ir izveidojusi īpašu aplikāciju un no 2012.gada septembra, e-vidē tieši bērnu un pusaudžu lasītāju auditorijai – tagad populārais žurnāls Ilustrētā Junioriem pieejams arī iPhone un iPad lietotājiem. Īpašs piedāvājums -  ir iespēja jau uzreiz bez maksas lejupielādēt vienu žurnāla numura paraugu, lai izmēģinātu tā lasīšanu uz savas mobilās ierīces. Junioriem mobilā versija ir saturiski identiska Latvijā izdotajai drukātajai versijai, ko ik mēnesi izlasa vairāk nekā     30 000 bērnu, jauniešu, viņu vecāku, mācībspēku un citu interesentu.
Foto :http://ilustretajunioriem.wordpress.com


Lai lasītu Junioriem, iPhone un iPad lietotājiem jādodas uz App Store, kur savā mobilajā ierīcē jālejuplādē bezmaksas aplikācija Junioriem. Lai izmēģinātu žurnāla lasīšanu uz iPhone vai iPad, iespējams izvēlēties un bez maksas lejupielādēt vienu žurnāla numuru. Pasūtīt un lasīt savā telefonā vai planšetdatorā iespējams arī iepriekšējos Junioriem numurus.
Pieci soļi līdz Junioriem savā iPhone vai iPad:
1. Lejupielādē Junioriem bezmaksas app.
2. Ierīces Newsstand sameklē jauno app.
3.  Atver app un, ja vēlies, lejupielādē bezmaksas numuru.
4.  Abonē Junioriem 3, 6 vai 12 mēnešiem.
5. Pērc interesējošos Junioriem iepriekšējos numurus(sākot ar 2010.gadu).
Apskatīties kā tas izskatās var šeit>>>
Vairāk lasiet :  Junioriem app
Taču lasīt  Ilustrētā Junioriem ierastājā veidā Gāliņciema bibliotēka piedāvā arī šogad gan bibliotēkā uz vietas, gan arī izsniedzot izdevumu  uz mājām.


2013.gadā Gāliņciema bibliotēka 
jaunākajiem lasītājiem piedāvā:

  Barbie  JAUNUMS BIBLIOTĒKĀ!
  Ezis
  Hello Kitty JAUNUMS BIBLIOTĒKĀ!
  Ilustrētā Junioriem
Spicā  JAUNUMS BIBLIOTĒKĀ!
Spicīte JAUNUMS BIBLIOTĒKĀ!

Komentāri

Populāras ziņas