"Manai Latvijai - 95"

Par godu Latvijas 95. dzimšanas dienai, Gāliņciema bibliotēkā apskatāma skolēnu eseju izstāde "Manai Latvijai- 95". Esejas uzrakstījuši Ventspils 1.pamatskolas 2.klases skolēni. Trīs darbiņus publicējam arī šeit:
Zīmējuma autors: Mārtiņš Ā.
"Es lepojos, ka dzīvoju Latvijā. Latvijai paliek 95 gadi. Mana Latvija ir viszaļākā un visskaistākā. Tajā ir ļoti daudz lielu ģimeņu. Ir ļoti daudz pilsētas. Vislielākā ir Latvijas galvaspilsēta Rīga. 
Latvija ir pilna ar gudriem bērniem. Tie mācās dažādās Latvijas skolās. Latvijai ir sava valoda. Mēs runājam latviešu valodā. Cilvēki Latvijā strādā. Viņiem jāstrādā, lai nopelnītu naudu.
Cik skaista un liela ir Latvija! "
                                                        Mārtiņš Ā. 

"Manai Latvijai paliks 95 gadi. Nu kā var nelepoties ar tādu valsti! Cik daudz viņa mums ir devusi! Tad dosim mēs arī viņai daudz! Darīsim tā, lai Latvija dzīvo ilgi un ar mums lepojas!
Cilvēki Latvijā strādā, lai to sakoptu un priecētu visus Latvijas iedzīvotājus un viesus.
Latvija ir brīnišķīga valsts! Daudz laimes dzimšanas dienā! Vēlu tev prieku un daudz iedzīvotāju!
                                                                                                                                                 Aleksa R. 
"Darīsim tā, lai Latvija dzīvo ilgi un ar mums lepojas!"
Zīmējuma autors: Niks V.
"18.novembrī Latvijai būs 95 gadi! Latvijai ir savi simboli - himna, ģērbonis un karogs. Latvijā ir arī prezidents Andris Bērziņš. Latvijas galvaspilsēta ir Rīga. Latvijā ir četri novadi: Kurzeme, Zemgale, Latgale, Vidzeme. Es dzīvoju Kurzemē. Mūsu Latvija ir viszaļākā! Latvija ir atklājumu pilna valsts! Ja nebūtu Latvijas, kur būtu latviešu valoda? Daba Latvijā un pilsētas Latvijā ir ļoti skaistas. Cilvēki kopj Latviju arvien vairāk! Latvija ir koša un kļūst arvien tīrāka. Daudz laimes dzimšanas dienā! Lai tu jūties labi un vienmēr iepriecini viesus!"
                                                                                                                                                 Evelīna L.

Komentāri

Populāras ziņas