"Bērnu Žūrijas" grāmatas izlasītas un novērtētas

Gāliņciema bibliotēka jau 11.gadu piedalās Valsts kultūrkapitāla fonda un LNB Bērnu literatūras centra īstenotās lasīšanas veicināšanas programmā Bērnu/Jauniešu žūrija.
Sadarbojoties ar Ventspils 1.pamatskolu projekta ciklā "Es lasu, tu lasi, mēs lasām..." tika iesaistīti aktīvākie no lasītājiem - 2.klase ar klases audzinātāju Daci Bahmani. Izlasītas grāmatas:
1.Deivids Mellings "Kur ņemt vienu apkampienu?"
2. Aleksandrs Rozēns "Pārsteiguma ballīte Hūbertam"
3. Māra Cielēna "Krupītes kurpītes"
6. Pireta Rauda "Berts un otrā B" .
Skolēni jau otro gadu piedalījās lasīšanas veicināšanas programmā un priecājās par katru reizi, kad varēja lasīt BŽ grāmatas. Klases audzinātāja D.Bahmane pozitīvi vērtē aktivitātes, kuru rezultātā bērni ne tikai kļūst par BŽ lasītājiem, bet arī iegūst interesi par lasīšanu un grāmatām. Bērni biežāk sākuši apmeklēt bibliotēkas un pārlasa arī iepriekšējo gadu BŽ grāmatas. 
23.janvārī notika noslēguma pasākums BŽ čaklajiem lasītājiem no Ventspils 1.pamatskolas. Uz pasākumu, kurš notika Ventspils Galvenajā bibliotēkā  ieradās Gudrais Dakteris no Ineses Zanderes grāmatas "Līze Analīze un citi slimnīcas skaitāmpanti", kurš palīdzēja aizpildīt BŽ elektroniskās anketas. Vēlāk pievienojās arī Sīpoliņš, kuram  bija līdz vēstule ar daudziem āķīgiem jautājumiem par BŽ, lai noskaidrotu - vai bērni patiešām ir izlasījuši visas 6 grāmatas. Tika veikta arī balsošana izlasītajām grāmatām un katra grāmata tika pie sava vērtējuma. 

Komentāri

Populāras ziņas