Akcija "Parādi savu somu!"

Pēc atvaļinājuma ierodoties darbā saņēmu stafetes kociņu no Daces Ūdres ar aicinājumu izrādīt savas somas saturu. Šobrīd Latvijā norisinās akcija  “Parādi savu somu” kas kļuvusi populāra daudzu blogeru vidū. Akcijas noteikumi  vienkārši – katrs atrāda savas somas saturu, nedaudz par to pastāsta un nodod stafetes kociņu tālāk 3-5 blogeriem. Apskatot somas saturu var uzzināt daudz ko jaunu par bloga autoru, tāpēc šāds projekts ir veids, kā ļaut sava bloga lasītājiem sevi iepazīt nedaudz vairāk.
Ņemot vērā, ka šodien pirmā diena pēc atvaļinājuma, mana soma ir diezgan patukša. Viss liekais ticis iztīrīts, bet jauns vietā vēl nav nācis.
Pavisam man ir vairākas somas, bet šī ir īstā darba soma, kuru iegādājos tad, kad sāku strādāt Gāliņciema bibliotēkā. Vēl man ir mugursoma, kuru ņemu, kad uz darbu braucu ar divriteni un mazā somiņa, kuru varu uzlikt, ja nekas liels nav nesams, vai arī ja braucu ar auto, kurā pārējās lietas var vienkārši iemest tāpat.
Šodienas somas saturs ir stipri nemainīgs kā ikdienas, bet kā jau minēju, atvaļinājumā esmu izmetusi daudzas liekas lietas (čekus, papīrus, maisiņus u.c.). Man vienmēr somā ir mapīte, kurā ielikt A4 formāta dokumentus, tāpat tur labi iederas arī kāds žurnāls vai avīzīte. Telefons un USB vads, jo bieži nākas svarīgus failus pārsūtīt no telefona uz datoru un otrādi. Pase man somā ir gandrīz vienmēr, pat nezinu kāpēc. Plānotājs, kurš šogad man nav īpaši mīļš, jo ir pārāk maza izmēra. Vairākas pildspalvas, USB atmiņa, atslēgas, naudas maks. No "meiteņu" lietām neiztrūkstoši ir ķemme, lūpukrāsa, spogulītis un nagu vīlīte. Šodien somā košļājamās konfektes "Orbit", bet parasti ir tādas pašas košlenes. Vēl šodien somā bija liela izmēra ābols, bet nu jau tas ir vēdērā. 

Komentāri

Dace teica…
Sveicu ar atgriešanos no atvaļinājuma! ;)
Autors teica…
Pateicos, Dacīt!
Bet labi tomēr darbiņā!!!

Populāras ziņas