Jaunas EBSCO datubāzes

Līdz 11.novembrim Ventspils bibliotēkās ir iespēja iepazīties un strādāt ar 4 jaunām EBSCO izmēģinājuma datubāzēm: 
 MasterFILE Premier -
piedāvā pilna teksta žurnālus un uzziņu literatūru. Tematiskais aptvērums - uzņēmējdarbība, veselība, izglītība, dabaszinātnes un starpnozaru publikācijas. Ietverta plaša attēlu kolekcija, fotoattēli, kartes u.c.
Hobbies & Crafts Reference Center -
piedāvā praktiskus norādījumus un ieteikumus gandrīz visu veidu hobiju entuziastiem.  Tematiskais aptvērums - māksla un amatniecība, mājas un dārzas uzturēšana, iekštelpu iekārtojums, bērnu rokdarbi, modeļu veidošana, tekstilizstrādājumi, āra atpūta, skatuves māksla, zinātne un tehnoloģijas u.c.
Science Reference Center -
piedāvā dažādu nozaru zinātniskos un populārzinātniskos žurnālus, enciklopēdijas, uzziņu literatūru un plašu attēlu kolekciju.
Tematiskais aptvērums - lietišķās zinātnes, bioloģija, ķīmija, zemes un kosmosa zinātne, enerģētika, vides zinātne, tiesu medicīna, veselība un medicīna, zinātnes vēsture, dzīves zinātne, matemātika, fizika, zinātne un sabiedrība, zinātnes pētījumi, zinātnes karjera u.c.
Papildus pievienota augstas kvalitātes zinātnisko attēlu datubāze Scence Image Collection, kas ir sagatavota izmantojot National Geographic, UPI, Getty, NASA un Nature Picture Library materiālus. Kolekcija piedāvā daudzu zinātņu nozaru attēlus, simtiem patentētas zinātniskās ilustrācijas, diagrammas, grafikas u.c.
 nodrošina pētnieku un interesentu informācijas vajadzības galvenajās medicīnas jomās. Tematiskais aptvērums - visas svarīgākās medicīnas un veselības aprūpes un aizsardzības jomas.
Visām šīm datubāzēm var piekļūt ejot uz  http://search.ebscohost.com/ arī ar attālinātā lietotāja piekļuvi!
Resursu bezmaksas izmēģinājuma laiks: 2 mēneši, sākot no 10. septembra līdz 11. novembrim!

Komentāri

Populāras ziņas